ÚČETNÍ v Klimkovicích

Hledáme novou kolegyni nebo nového kolegu
na pozici
ÚČETNÍ/HO

Jedna z našich spolupracovnic z ekonomického úseku nám oznámila radostnou novinku a po novém roce odejde na mateřskou dovolenou. Proto hledáme novou ÚČETNÍ nebo nového ÚČETNÍHO, který ji zastoupí. Ale nemusíte se bát, rychle se rozrůstáme a práce je vždycky dost, takže se nejedná o dočasné místo.     

PROČ JÍT PRACOVAT PRÁVĚ K NÁM?
Abyste se každé ráno probouzeli plni elánu a radosti z nadcházejícího pracovního dne a výzev, které na Vás čekají!!!
Samozřejmostí je, že Vám nabízíme práci na plný úvazek s odpovídajícím mzdovým ohodnocením a nejrůznější benefity, od příspěvku na stravování přes mobilní telefon, notebook a firemní akce až po finanční odměny. Určitě bychom chtěli vyzdvihnout velmi příjemnou a přátelskou atmosféru mezi kolegy, ale také celkově mezi vedením společnosti a zaměstnanci. Můžeme Vám zaručit práci v kolektivu plném mladých a chytrých lidí, kteří se nebojí práce, ale kteří nezkazí žádnou legraci.   

JACÍ BYSTE MĚLI BÝT A CO BYSTE MĚLI UMĚT?
Pozice ÚČETNÍ/HO se vyskytuje ve finanční sféře podniku a je tak jasné, že hledáme někoho ekonomicky zaměřeného, např. absolventa VŠ ekonomické z oboru účetnictví, případně středoškoláka s účetnickou praxí alespoň pár let.
Není nutné umět nějaký cizí jazyk – jsme česká firma a rádi mluvíme česky. Ovšem požadujeme dostatečnou odbornost a znalost (pokud jste čerstvým absolventem, postačí i teoretická) účetní problematiky. Pracujeme v moderním informačním systému Helios Orange, ovšem jeho znalost není podmínkou, rádi Vás zaškolíme.
Znáte zemědělství jako své boty? Tak to u nás máte velké plus. Ale co když je pro Vás zemědělství velkou neznámou? Nevadí nám to, vše potřebné se naučíte.
Chceme obohatit náš kolektiv o Váš potenciál, pozitivní přístup, entuziasmus a chuť k práci a novým výzvám. Potřebujeme někoho, kdo se nebojí být iniciativní, přicházet s novými nápady a otevřeně vyjádřit svůj názor. Hledáme někoho, kdo se bude rozvíjet společně s námi. Někoho, kdo bude zastávat a podporovat stejné firemní principy a hodnoty jako my.

CO U NÁS BUDETE DĚLAT?
To je přece jasné – ÚČETNÍ/HO!
Čeká Vás spolupráce nejen s dalšími účetními, ale také s manažery, řediteli i majiteli. Budete přijímat a vystavovat faktury, povedete pokladnu a skladové hospodářství, budete se zabývat vnitropodnikovým hospodářstvím, zadávat platby do banky, dělat daňové přiznání, připravovat přiznání k DPH a kontrolní hlášení. Taková účetnická klasika. Mimo to bude nutné někdy připravit ekonomické podklady a rozbory, vyplnit nějaké výkazy a statistiky nebo komunikovat s auditory a daňovými poradci. Občas budete muset také zabrousit do administrativní agendy a zvládnout nějakou tu revizi smluv nebo komunikaci s obchodními partnery.
Kancelář budete mít v Klimkovicích, ale je třeba počítat s tím, že alespoň 1x týdně budete muset sednout do auta a zajet na poradu do Všechovic, kde je sídlo podniku, který budete účtovat.

ZAUJALA VÁS NAŠE NABÍDKA?
Pak mi na adresu jana.brezna@renofarmy.cz co nejdříve zašlete svůj životopis a krátký (max. 1/2 strany A4) dopis, ve kterém se nám představte.

Těšíme se na Vás!