• Úvod
  • Slovo generálního ředitele

Slovo generálního ředitele

Úvodní slovo generálního ředitele

 

Naše skupina je v zemědělství aktivní od roku 2016. Od samého počátku se snažíme, aby naše podniky postupně přestávaly být „JZD“ a měnily se na moderní farmy, které využívají postupy precizního zemědělství a pokrokové postupy chovu skotu. Za těch uplynulých několik let jsme nepochybně udělali obrovský posun správným směrem.

Máme vynikající tým zemědělských odborníků, kteří sdílí naši společnou vizi, pracují týmově a jsou motivovaní. V naší firmě dobře víme, že pouze finanční kapitál k převodu vize do praxe nestačí. Ten je možný jen díky skvělému týmu.

Samozřejmě, k dosažení našeho ambiciózního cíle máme před sebou ještě velký kus práce a víme, že naše cesta ještě zdaleka nekončí. I proto stále hledáme nové kolegy a kolegyně nadšené pro zemědělství, a to jak na manažerské pozice (ředitelé podniku, zootechnici, agronomové), na pozice specialistů (precizní zemědělství, geoinformatika) a na juniorské pozice (junior agronomové, junior zootechnici, operátoři robotické stáje), tak na specifické zemědělské profese (ošetřovatelé skotu, traktoristé, logistici). Náš kolektiv je mladý (průměrný věk 44 let) a naše firemní kultura je otevřená a nediskriminační. 

Pokud jste pro zemědělství zapálení stejně jako my a chcete mít radost z výsledků své práce, kontaktujte nás – jsme pro sebe stvořeni!

Mgr. Petr Vlasák

Generální ředitel skupiny RenoFarmy