ÚČETNÍ – Klimkovice

Hledáme novou kolegyni nebo nového kolegu na pozici
ÚČETNÍ

KDO JSME A JAKÉ JSOU NAŠE CÍLE?
Jsme RenoFarmy. Rozrůstající se soukromá česká skupina zemědělských podniků hospodařících v Moravskoslezském, Olomouckém a Zlínském kraji. Pěstujeme obilí, jablka a chmel, chováme dobytek, staráme se o půdu a louky. Naše skupina zaměstnává celkem přes 300 zaměstnanců, ovšem v centrále v Klimkovicích (která se stane také Vaším novým pracovištěm) je nás asi 25.
Náš tým ve financích – do kterého třeba budete patřit i Vy – má 10 lidí a potřebujeme ho trochu rozšířit – očekáváme totiž nové firemní přírůstky ve skupině a někteří z nás se připravují v rámci skupiny na jiné pozice.
Naší vizí je snaha o zachování tradičního zemědělství obohaceného o moderní a inovativní postupy tak, abychom byli co nejšetrnější k přírodě a co nejlépe pečovali o nám svěřenou půdu. I když jsme svým rozsahem a svou finanční silou velká firma, vztahy mezi našimi lidmi připomínají spíše firmu malou, rodinnou.

PROČ JÍT PRACOVAT PRÁVĚ K NÁM?
Abyste se každé ráno probouzeli plni elánu a radosti z nadcházejícího pracovního dne a výzev, které na Vás čekají!!!
Samozřejmostí je, že Vám nabízíme práci na plný úvazek s odpovídajícím mzdovým ohodnocením a nejrůznější benefity, od příspěvku na stravování přes mobilní telefon a firemní akce až po finanční odměny. Určitě bychom chtěli vyzdvihnout velmi příjemnou a přátelskou atmosféru mezi kolegy, ale také celkově mezi vedením společnosti a zaměstnanci. Můžeme Vám zaručit práci v kolektivu plném mladých a chytrých lidí, kteří se nebojí práce, ale kteří nezkazí žádnou legraci.

A KOHO ŽE HLEDÁME?
Potřebujeme rozšířit náš tým, a to na pozici ÚČETNÍ. Pozice se vyskytuje ve finanční sféře podniku a je tak jasné, že hledáme někoho ekonomicky zaměřeného, např. absolventa VŠ ekonomické z oboru účetnictví, podnikové ekonomie nebo financí, případně někoho s praxí alespoň pár let.
Není nutné umět nějaký cizí jazyk – jsme česká firma a rádi mluvíme česky. Ovšem požadujeme dostatečnou odbornost a znalost dané problematiky. Pracujeme v moderním informačním systému Helios Orange, ovšem jeho znalost není podmínkou, rádi Vás zaškolíme.
Znáte zemědělství jako své boty? Tak to u nás máte velké plus. Ale co když je pro Vás zemědělství velkou neznámou? Nevadí nám to, vše potřebné se naučíte.
Chceme obohatit náš kolektiv o Váš potenciál, pozitivní přístup, entuziasmus a chuť k práci a novým výzvám. Potřebujeme někoho, kdo se nebojí být iniciativní, přicházet s novými nápady a otevřeně vyjádřit svůj názor. Hledáme někoho, kdo se bude rozvíjet společně s námi. Někoho, kdo bude zastávat a podporovat stejné firemní principy a hodnoty jako my.

CO BUDE VAŠÍ PRACÍ?
Na pozici ÚČETNÍ Vás čeká spolupráce nejen s dalšími účetními, ale také s manažery, řediteli i majiteli. Ponesete odpovědnost za některou z našich společností. Budete přijímat a vystavovat faktury, povedete pokladnu a skladové hospodářství, budete se zabývat vnitropodnikovým hospodářstvím, připravovat přiznání k DPH a kontrolní hlášení a možná dostanete na starosti mzdovou agendu. Taková účetnická klasika. Mimo to bude nutné někdy připravit ekonomické podklady a rozbory, vyplnit nějaké výkazy a statistiky nebo komunikovat s auditory a daňovými poradci. Občas budete muset také zabrousit do administrativní agendy a zvládnout nějakou tu revizi smluv nebo komunikaci s obchodními partnery.

ZAUJALA VÁS NAŠE NABÍDKA?
Pak mi na e-mail jana.brezna@renofarmy.cz co nejdříve zašlete svůj životopis a krátký (max. 1/2 strana A4) dopis, ve kterém uveďte, o kterou pozici máte zájem a proč si myslíte, že právě Vy jste ten správný člověk pro náš kolektiv.

Pojďte pracovat s námi!

Jana Březná
HR manažer skupiny RenoFarmy