Hledám svého nástupce – nového ředitele

Jmenuji se Daniel Horák a poslední 3 roky (až dodnes) řídím 4 zemědělské podniky na Ostravsku: ZD “SLEZAN” Klimkovice a.s., ZD Bílovec agro a.s., ZOD Poruba a.s. a AGROPRODUKTIVA Děhylov s.r.o. – znamená to, že mám dohromady na starost 4000 hektarů (převážně orné půdy) ve 33 katastrálních územích, 3 agronomy, 3 zootechniky a více jak 55 dalších zaměstnanců, stádo 1000 krav, 2 bioplynové stanice, 9 areálů a tak dále – no, není toho zrovna málo.

Tyto zemědělské podniky patří do rychle rostoucí skupiny RenoFarmy a majitelé (skupina je vlastněna 5 fyzickými osobami) se nedávno rozhodli pro rozsáhlý investiční program – už minulý rok jsem nad rámec své běžné práce řídil výstavbu 5 velkých sil v Bílovci (dohromady mají kapacitu až 9000 t) a v roce 2018, stejně jako v následujících letech, chce skupina investovat velký objem finančních prostředků do dalších sil, posklizňové linky, kravínů, nové centrální budovy, zemědělské techniky a mnoha dalších projektů. Toto všechno mi majitelé dali na starost a stal jsem se tak Investičním a Projektovým Manažerem skupiny. Je jasné, že skloubit tuto novou funkci s řízením 4 zemědělských podniků tak, abych se všemu mohl věnovat naplno, už asi nepůjde.

Proto hledám svého nástupce, a to na pozici:

ŘEDITEL/KA 4 ZEMĚDĚLSKÝCH PODNIKŮ

Ihned na úvod dodávám – musíte mít praxi v zemědělství. Nejlépe pokud jste již dnes ředitelem/kou zemědělského podniku nebo jeho/její zástupce / přímý podřízený.

Prosím neposílejte nám svůj životopis, pokud jste doteď řídil/a – i když velmi úspěšně – banku nebo třeba cirkus.

A pokud máte praxi, tak „víte, do čeho jdete“ (jak říká doktor Skružný ve filmu “Vesničko má středisková”).

Předpokládáme, že máte zemědělské vzdělání, ale to, co je pro nás nejdůležitější je Vaše praxe a Vaše dosavadní výsledky v zemědělství.

Cizí jazyky není třeba ovládat, jsme česká firma – důležitější je Vaše vize, kam chcete zemědělství posunut, jaké jsou Vaše názory a ambice co se týče fungovaní zemědělského podniku v 21. století – přijďte si s námi popovídat o precizním zemědělství, využití dronů, ekologickém hospodaření, GMO atd. Hledáme člověka, který má gumáky pokryté blátem, ruce plné obilí, ale hlavu v oblacích. Člověka, který ví, jak to v takovém zemědělském podniku funguje a jak by to mohlo fungovat ještě lépe. Jsme skupina s velkými ambicemi a finanční silou a potřebujeme lidi, kteří nám pomohou naše ambice a cíle naplňovat a udělat zemědělství lepší. 

Pokud chcete Váš talent a Vaše vize uplatnit v jednom z největších zemědělských uskupení v Moravskoslezském kraji, kde budete přímo podřízeni jen majitelům skupiny, prosím napište nám e-mail na adresu majitele@renofarmy.czGarantujeme Vám 100% diskrétnost. Případnou schůzku zorganizujeme v neutrálním prostředí nebo dle Vašeho přání, třeba i o víkendu.

P.S. Hledáme také další kvalifikované odborníky a manažery v ostatních regionech, ve kterých máme farmy a ve kterých hospodaříme. Pokud byste chtěli pracovat pro moderní a dynamickou českou zemědělskou skupinu, určitě nám pošlete Váš životopis na adresu jana.brezna@renofarmy.cz

Foto