OŠETŘOVATEL/KA ZVÍŘAT – Skalice

Máte rádi hospodářská zvířata a bavila by Vás práce s nimi? Jste spolehliví a bez problému zvládnete manuální práci? Jste ranní ptáče a tak Vám nevadí brzké vstávání? 

Pak je tahle práce přesně pro Vás!!!

Do naší společnosti v Palkovicích hledáme nové kolegyně a kolegy do živočišné výroby na pozici OŠETŘOVATEL/KA SKOTU – DOJIČ/KA.

O jakou práci se jedná? – Je to práce v živočišné výrobě ve dvousměnném provozu ve Skalici u Frýdku-Místku. – 6-ti denní pracovní týden + 1 den volna; směna 6,5 hod. – Je nutné počítat také s prací o víkendech a svátcích. – Jedná se především o dojení a ošetřování krav.

Co Vám nabízíme? – Nástup ihned. – Práci na hlavní pracovní dobu, případně možnost brigády. – Zajímavou práci se zvířaty. – Odpovídající mzdové ohodnocení (od 113 Kč/hod) s možností odměn, stravenky. – 25 dní dovolené. – Jistotu stabilní české společnosti.

Co bychom od Vás potřebovali? – Kladný vztah ke zvířatům. – Ochotu pracovat také o víkendech a ve svátcích. – Fyzickou zdatnost a odolnost. – Samostatnost a zodpovědnost. – Nepožadujeme žádnou praxi nebo specifické vzdělání – vše Vás naučíme.

Zaujala Vás nabízená pozice? Pak neváhejte a ozvěte se nám na uvedený kontakt:

  • Kateřina Mičulková – 731 634 824, katerina.miculkova@renofarmy.cz