Provozní ředitel/ka míchárny krmných směsí

Hledáme novou kolegyni nebo nového kolegu na pozici 
PROVOZNÍ ŘEDITEL/KA MÍCHÁRNY KRMNÝCH SMĚSÍ  
ve společnosti Troubecká hospodářská a.s.

KDO JSME A JAKÉ JSOU NAŠE CÍLE?

Jsme RenoFarmy. Rozrůstající se soukromá česká skupina zemědělských podniků hospodařících v Moravskoslezském, Olomouckém a Zlínském kraji. Pěstujeme obilí, jablka a chmel, chováme dobytek, staráme se o půdu a louky. Naše skupina zaměstnává celkem přes 350 zaměstnanců, ovšem ve společnosti Troubecká hospodářská a.s. je to kolem 60 lidí.Naší vizí je snaha o zachování tradičního zemědělství obohaceného o moderní a inovativní postupy tak, abychom byli co nejšetrnější k přírodě a co nejlépe pečovali o nám svěřenou půdu. I když jsme svým rozsahem a svou finanční silou velká firma, vztahy mezi našimi lidmi připomínají spíše firmu malou, rodinnou.

PROČ JÍT PRACOVAT PRÁVĚ K NÁM?

Abyste se každé ráno probouzeli plni elánu a radosti z nadcházejícího pracovního dne a výzev, které na Vás čekají!!!

Samozřejmostí je, že Vám nabízíme práci na plný úvazek s odpovídajícím mzdovým ohodnocením a nejrůznější benefity, od příspěvku na stravování přes mobilní telefon a firemní akce až po finanční odměny. Určitě bychom chtěli vyzdvihnout příjemnou a přátelskou atmosféru mezi kolegy, ale také celkově mezi vedením společnosti a zaměstnanci. Můžeme Vám zaručit práci v kolektivu plném sympatických a chytrých lidí, kteří se nebojí práce, ale kteří nezkazí žádnou legraci. 

A KOHO ŽE HLEDÁME?

Potřebujeme rozšířit náš tým, a to o pracovní pozici PROVOZNÍ ŘEDITEL/KA MÍCHÁRNY KRMNÝCH SMĚSÍ. Tato pozice je značně specifická. Nejedná se totiž čistě o práci ředitele, ale současně je nutné zvládnout také práci obchodního zástupce a do jisté míry i technického ředitele.

Není nutné umět nějaký cizí jazyk – jsme česká firma a rádi mluvíme česky. Dáváme přednost vysokoškolsky vzdělanému člověku, který umí dobře používat počítač (hl. e-maily, Word a Excel), je aktivním řidičem a pracoval na obdobné pozici nebo třeba jako obchodní zástupce pro zemědělské produkty. Ideálním kandidátem je pro nás tedy někdo, kdo se vyzná v problematice krmných směsí a výživy zvířat, a to od jejich výroby až po jejich prodej. Jelikož ale víme, že nikdo není dokonalý, budeme rádi alespoň za částečnou znalost problematiky a za schopnost zbytek se doučit.

Chceme obohatit náš kolektiv o Váš potenciál, pozitivní přístup, entuziasmus a chuť k práci a novým výzvám. Hledáme někoho, kdo se bude rozvíjet společně s námi. Někoho, kdo bude zastávat a podporovat stejné firemní principy a hodnoty jako my.

CO BUDE VAŠÍ PRACÍ?

Jak již bylo napsáno, stanete se provozním ředitelem míchárny krmných směsí (více o našich výrobcích najdete zde https://goo.gl/x9mt6y) a povedete menší kolektiv lidí (5-10). Budete dohlížet na celý proces výroby krmných směsí, od nákupů surovin (ve spolupráci s centrálním nákupem) přes samotnou výrobu (je nutné alespoň trochu rozumět dané technologii) až po prodej hotových výrobků (hledání odběratelů a komunikace s nimi). Tato práce vyžaduje značné komunikační dovednosti, schopnost samostatného a rychlého rozhodování a ochotu učit se novým věcem.

ZAUJALA VÁS NAŠE NABÍDKA?

Pak mi na adresu jana.brezna@renofarmy.cz co nejdříve zašlete svůj životopis a krátký (max. 1/2 strany A4) dopis, ve kterém uveďte, proč si myslíte, že právě Vy jste ten správný člověk pro náš kolektiv.

Pojďte pracovat s námi!

Jana Březná
HR manažer skupiny RenoFarmy