Kariéra

ÚČETNÍ v Klimkovicích

ÚČETNÍ v Klimkovicích

Hledáme novou kolegyni nebo nového kolegu
na pozici
ÚČETNÍ/HO

Jedna z našich spolupracovnic z ekonomického úseku nám oznámila radostnou novinku a po novém roce odejde na mateřskou dovolenou. Proto hledáme novou ÚČETNÍ nebo nového ÚČETNÍHO, který ji zastoupí. Ale nemusíte se bát, rychle se rozrůstáme a práce je vždycky dost, takže se nejedná o dočasné místo.     

PROČ JÍT PRACOVAT PRÁVĚ K NÁM?
Abyste se každé ráno probouzeli plni elánu a radosti z nadcházejícího pracovního dne a výzev, které na Vás čekají!!!
Samozřejmostí je, že Vám nabízíme práci na plný úvazek s odpovídajícím mzdovým ohodnocením a nejrůznější benefity, od příspěvku na stravování přes mobilní telefon, notebook a firemní akce až po finanční odměny. Určitě bychom chtěli vyzdvihnout velmi příjemnou a přátelskou atmosféru mezi kolegy, ale také celkově mezi vedením společnosti a zaměstnanci. Můžeme Vám zaručit práci v kolektivu plném mladých a chytrých lidí, kteří se nebojí práce, ale kteří nezkazí žádnou legraci.   

JACÍ BYSTE MĚLI BÝT A CO BYSTE MĚLI UMĚT?
Pozice ÚČETNÍ/HO se vyskytuje ve finanční sféře podniku a je tak jasné, že hledáme někoho ekonomicky zaměřeného, např. absolventa VŠ ekonomické z oboru účetnictví, případně středoškoláka s účetnickou praxí alespoň pár let.
Není nutné umět nějaký cizí jazyk – jsme česká firma a rádi mluvíme česky. Ovšem požadujeme dostatečnou odbornost a znalost (pokud jste čerstvým absolventem, postačí i teoretická) účetní problematiky. Pracujeme v moderním informačním systému Helios Orange, ovšem jeho znalost není podmínkou, rádi Vás zaškolíme.
Znáte zemědělství jako své boty? Tak to u nás máte velké plus. Ale co když je pro Vás zemědělství velkou neznámou? Nevadí nám to, vše potřebné se naučíte.
Chceme obohatit náš kolektiv o Váš potenciál, pozitivní přístup, entuziasmus a chuť k práci a novým výzvám. Potřebujeme někoho, kdo se nebojí být iniciativní, přicházet s novými nápady a otevřeně vyjádřit svůj názor. Hledáme někoho, kdo se bude rozvíjet společně s námi. Někoho, kdo bude zastávat a podporovat stejné firemní principy a hodnoty jako my.

CO U NÁS BUDETE DĚLAT?
To je přece jasné – ÚČETNÍ/HO!
Čeká Vás spolupráce nejen s dalšími účetními, ale také s manažery, řediteli i majiteli. Budete přijímat a vystavovat faktury, povedete pokladnu a skladové hospodářství, budete se zabývat vnitropodnikovým hospodářstvím, zadávat platby do banky, dělat daňové přiznání, připravovat přiznání k DPH a kontrolní hlášení. Taková účetnická klasika. Mimo to bude nutné někdy připravit ekonomické podklady a rozbory, vyplnit nějaké výkazy a statistiky nebo komunikovat s auditory a daňovými poradci. Občas budete muset také zabrousit do administrativní agendy a zvládnout nějakou tu revizi smluv nebo komunikaci s obchodními partnery.
Kancelář budete mít v Klimkovicích, ale je třeba počítat s tím, že alespoň 1x týdně budete muset sednout do auta a zajet na poradu do Všechovic, kde je sídlo podniku, který budete účtovat.

 

ZAUJALA VÁS NAŠE NABÍDKA?
Pak mi na adresu jana.brezna@renofarmy.cz co nejdříve zašlete svůj životopis a krátký (max. 1/2 strany A4) dopis, ve kterém se nám představte.

Těšíme se na Vás!

Detail


Práce v živočišné výrobě – Troubky, Všechovice

Práce v živočišné výrobě – Troubky, Všechovice

Máte rádi hospodářská zvířata a bavila by Vás práce s nimi? Jste spolehliví a bez problému zvládnete manuální práci? Jste ranní ptáče a tak Vám nevadí brzké vstávaní? 
Pak je tahle práce přesně pro Vás!!!

Do našich společností v Troubkách a Všechovicích hledáme nové kolegyně a kolegy do živočišné výroby na pozice
DOJIČ/KA, STÁJNÍK a KRMIČ.

O jakou práci se jedná?
– Je to práce v živočišné výrobě ve směnném provozu (ranní a odpolední).
– Je nutné počítat také s prací o víkendech a svátcích.
– Jedná se např. o:  ošetřování krav a telat
                                   dojení krav
                                   nastýlání a vyhrnování stání
                                   krmení skotu

Co Vám nabízíme?
– Nástup ihned.
– Práci na hlavní nebo zkrácenou pracovní dobu.
– Zajímavou práci se zvířaty.
– Odpovídající mzdové ohodnocení (od 100 Kč/hod) s možností odměn, stravenky.
– Jistotu stabilní české společnosti.

Co bychom od Vás potřebovali?
– Kladný vztah ke zvířatům.
– Ochotu pracovat o také víkendech a ve svátcích.
– Fyzickou zdatnost a odolnost.
– Samostatnost a zodpovědnost.
– Nepožadujeme žádnou praxi nebo specifické vzdělání – vše Vás naučíme.
– Výhodou bude, pokud budete mít řidičský průkaz skupiny T (pro pozice stájníka a krmiče).

 

Zaujala Vás některá z nabízených pozic, pak neváhejte a ozvěte se nám na uvedených kontaktech:

  • Kontakt Troubky: Marie Gabrhelíková – 725 189 726, marie.gabrhelikova@renofarmy.cz
  • Kontakt Všechovice: Martin Krůpa – tel. 773 330 414, martin.krupa@renofarmy.cz

Detail


SKLADNÍK/OBSLUHA SIL – Bílovec

SKLADNÍK/OBSLUHA SIL – Bílovec

Hledáte zajímavou práci v Bílovci? Máte řidičák na traktor a jste technicky a manuálně zdatný? Chcete pracovat v prostředí moderních nově vybudovaných sil? Pak určitě čtěte dále!

Pro naši společnost ZD Bílovec agro a.s., hledáme z důvodu rozšíření výroby SKLADNÍKA/OBSLUHU SIL do našeho areálu v Bílovci. Jedná se o zemědělský areál, který zajišťuje uskladnění úrody ve velkokapacitních silech a halách, také se zde nachází vozový park zemědělských strojů a mechanizační dílna.

Detail Příloha (např. životopis; maximální velikost 5MB; povolené soubory: *.doc, *.docx, *.pdf, *.txt)