HLEDÁME INSPEKTORA PRO CELOU NAŠI SKUPINU

Do naší skupiny RenoFarmy hledáme velmi zkušeného kolegu nebo kolegyni
na zajímavou a možná trochu neobvyklou pracovní pozici:

INSPEKTOR

 

Tato pracovní pozice obnáší:

 • Budete se zabývat především kontrolní, ale také poradenskou činností v oblasti zemědělské prvovýroby. Nejedná se o práci ředitele, agronoma, zootechnika ani jiného zemědělského specialisty, ale o jejich práci musíte mít velmi dobrou představu.
 • Jedná se o seniorní pozici – je tedy určena jen zkušeným pracovníkům!
 • Zodpovídat se budete přímo generálnímu řediteli naší skupiny.
 • Společně se zprávou pro GŘ očekáváme také návrhy na zlepšení/změny procesů pro jednotlivé společnosti.
 • Budete jezdit po našich (prozatím 13) farmách a provádět inspekci:
       – kontrolu, zda jsou dodržovány správné postupy,
       – verifikaci, že veškerá dokumentace je v pořádku,
       – náhodné kontroly provozních deníků, skladů, stavů, atd.,
       – plnění opatření BOZP a ŽP.

 

Profil ideálního kandidáta:

Musíte mít praxi v zemědělství, a to docela dlouhou (klidně i 20/30 let), včetně znalostí RV, ŽV a zemědělské techniky. Vaše aktuální nebo poslední pracovní práce je/byla na seniorní pozici (ředitel, náměstek…). A klidně již můžete být na odpočinku. Hledáme člověka, který ví, jak to v takovém zemědělském podniku funguje a jak by to mohlo fungovat ještě lépe. Čím více zkušeností máte, tím lépe. Co se týče praktických věcí, určitě musíte mít řidičský průkaz a být časově flexibilní. Důležitý je pro nás Váš pozitivní přístup, entuziasmus a chuť k práci a novým výzvám. Potřebujeme, abyste se nebál/a být iniciativní, přicházet s novými nápady a otevřeně vyjádřit svůj názor.

 

Nabízíme Vám:

U nás máte jistotu práce v české moderní, dynamické a finančně silné společnosti. Práce, při které se určitě nebudete nudit. Budete kolem sebe mít kolektiv lidí, kteří jsou ve svých profesích odborníci a zároveň nezkazí žádnou legraci. Odpovídající mzdové ohodnocení, odměny, stravenky, služební vůz, telefon i notebook jsou samozřejmostí. Také nabízíme značně flexibilní pracovní dobu a nebráníme se ani tomu zaměstnat Vás na částečný úvazek.

 

Zaujala Vás naše nabídka a chcete se o ní dovědět více? Pak nám na e-mail kariera@renofarmy.cz pošlete životopis a krátký (max. ½ strany A4) dopis, ve kterém se nám představíte, a my se budeme těšit na případné setkání.