Hledám svého nástupce!

Hledám svého nástupce/svou nástupkyni na pozici
ASISTENTA/KY GENERÁLNÍHO ŘEDITELE
ve skupině RenoFarmy

Bylo mi nabídnuto povýšení a od 1. ledna budu v naší společnosti zodpovědná za oblast řízení lidských zdrojů. Mým prvním úkolem, ještě před tím než se naplno ponořím do své nové práce, je najít toho nejlepšího kandidáta na mou dosavadní pracovní pozici.

KDO JSME?

Jsme RenoFarmy. Rozrůstající se soukromá a ryze česká skupina zemědělských podniků hospodařících v Moravskoslezském, Olomouckém a Zlínském kraji. Pěstujeme obilí, jablka a chmel, chováme dobytek, staráme se o půdu a louky. Naše skupina zaměstnává celkem přes 350 zaměstnanců, ovšem v centrále v Klimkovicích (která se stane také Vaším novým pracovištěm) je nás asi 25.

JAKÉ JSOU NAŠE CÍLE?

Naší vizí je snaha o zachování tradičního zemědělství obohaceného o moderní a inovativní postupy tak, abychom byli co nejšetrnější k přírodě a co nejlépe pečovali o nám svěřenou půdu. I když jsme svým rozsahem a svou finanční silou velká firma, vztahy mezi našimi lidmi připomínají spíše firmu malou, rodinnou.

PROČ JÍT PRACOVAT PRÁVĚ K NÁM?

Abyste se každé ráno probouzeli plni elánu a radosti z nadcházejícího pracovního dne a výzev, které na Vás čekají!!!

Samozřejmostí je, že Vám nabízíme práci na plný úvazek s odpovídajícím mzdovým ohodnocením a nejrůznější benefity, od příspěvku na stravování přes mobilní telefon a firemní akce až po finanční odměny. Za sebe bych určitě vyzdvihla velmi příjemnou a přátelskou atmosféru mezi kolegy, ale také celkově mezi vedením společnosti a zaměstnanci. Kromě toho právě začínáme s výstavbou nové centrální budovy a podle plánů, které jsem měla možnost vidět, to bude perfektní místo na práci.  

CO BUDETE MÍT NA STAROSTI?

Slovy jednoho z našich majitelů: „Budete strážným andělem poschodí, na kterém úřadují majitelé a jejich nejbližší spolupracovníci.“

Budete zodpovědný/á za to, aby na (nejen) tomto poschodí vše fungovalo bez problémů – od čistého kávovaru až po organizování pracovní cesty (na poslední chvíli), od doplnění zásob až po zorganizování schůzky s 20 lidmi (která se 3x posune), od otevření papírové pošty až po správu datových schránek (i když je jich 18, není to nic těžkého), od archivace a oběhu dokumentů k podpisům (přes Prahu do Klimkovic, opět do Prahy, pak do Plzně a konečně zpět do Klimkovic) až po přípravu objednávky a jednoduché smlouvy. Přivítáte návštěvy a uvaříte jim kávu nebo čaj, ale někdy si budete muset přisednout a ze schůzky udělat zápis. Samozřejmě se nevyhnete ani nějakým těm oříškům a složitějším úkolům (třeba rezervovat hotel v Chicagu na pozítří). Ale nebojte, všechno Vás to naučíme!

Vaší nejdůležitější prací ovšem bude Vaše schopnost reagovat na jakýkoliv problém a jakoukoliv otázku, znát celou společnost a lidi v ní tak dobře, abyste dokázali najít odpověď (případně věděli, který ze spolupracovníků ji zná) na všechny otázky vedení.

A CO VŠECHNO TEDY MUSÍTE UMĚT A ZNÁT?

Nemusíte umět a znát nic speciálního – vše, co budete k práci potřebovat, Vás naučíme. Ovšem za samozřejmost považujeme, že umíte používat počítač, pracovat ve Wordu a Excelu, telefonovat, mailovat, googlovat, skenovat, kopírovat atd.

Měl/a byste mít vystudovanou vysokou školu. Je nám jedno, jaký obor máte vystudovaný, rozhodně se nenecháme limitovat ekonomickými a zemědělskými směry. Uvítáme absolventy všech oborů, od pedagogiky a historie přes biologii a geologii až po meteorologii či lékařství.

Buďte přesvědčivý/á a třeba dáme šanci zrovna Vám!

To, co nás zajímá, co je pro nás nejdůležitější, je Váš potenciál, pozitivní přístup, entuziasmus a chuť k práci a novým výzvám. Potřebujeme od Vás, abyste se nebál/a být iniciativní, přicházet s novými nápady a otevřeně vyjádřit svůj názor. Nehledáme člověka pro jednu pozici, my hledáme někoho, kdo se bude rozvíjet společně s námi. Někoho, kdo bude zastávat a podporovat stejné firemní principy a hodnoty jako my a koho budeme moci za nějaký čas posunout výše, na manažerskou pozici.

ZAUJALA VÁS NAŠE NABÍDKA?

Pak mi na adresu jana.brezna@renofarmy.cz co nejdříve zašlete svůj životopis a krátký (max. 1 strana A4) dopis, ve kterém uveďte, proč si myslíte, že právě Vy jste ten správný člověk pro náš kolektiv.

Pojďte pracovat s námi!

Jana Březná

budoucí HR manažer skupiny RenoFarmy