Ošetřovatel/ka zvířat – Všechovice

Máte rádi hospodářská zvířata a bavila by Vás práce s nimi? Jste spolehliví a bez problému zvládnete manuální práci? Jste ranní ptáče a tak Vám nevadí brzké vstávání? Pak je tahle práce přesně pro Vás!!!

Na naši farmu ve Všechovicích hledáme nové kolegyně a kolegy do živočišné výroby na pozici OŠETŘOVATEL/KA ZVÍŘAT (dojič/ka).

O jakou práci se jedná? – Je to práce v živočišné výrobě ve směnném provozu – ranní směna 4-11 hod. – odpolední směna 16-23 hod. – Je nutné počítat také s prací o víkendech a svátcích. – Jedná se např. o:  ošetřování krav a telat dojení krav

Co Vám nabízíme? – Nástup ihned. – Práci na hlavní pracovní poměr. – Zajímavou práci se zvířaty. – Odpovídající mzdové ohodnocení (od 100 Kč/hod) s možností odměn. – Příspěvek na stravování. – Jistotu stabilní české společnosti.

Co bychom od Vás potřebovali? – Kladný vztah ke zvířatům. – Ochotu pracovat také o víkendech a ve svátcích. – Fyzickou zdatnost a odolnost. – Samostatnost a zodpovědnost. – Nepožadujeme žádnou praxi nebo specifické vzdělání – vše Vás naučíme.

Zaujala Vás naše nabídka? Pak neváhejte a ozvěte se nám na uvedených kontaktech:

  • Martin Krůpa, zootechnik – tel. 773 330 414, martin.krupa@renofarmy.cz