• Úvod
 • Troubecká hospodářská a.s.

Troubecká hospodářská a.s.

Společnost Troubecká hospodářská a.s. hospodaří v okrese Přerov. Obhospodařovaná výměra přesahuje 1500 hektarů. Zaměření společnosti je poměrně obsáhlé. Kromě rostlinné a živočisné výroby se společnost zabývá výrobou krmiv, oblíbených Troubeckých těstovin a provozuje bioplynovou stanici.

 

Areál Troubecké hospodářské a.s.
IMG 6847
Dožínky 2018
IMG 6801
IMG 6845
3 Kombajn Class

Troubecká hospodářská a.s.

Roketská 786/21, 751 02 Troubky

770 123 893 – sekretariát

Telefonní seznam

Ing. Josef Mikeska – výkonný ředitel

thas@renofarmy.cz

www.thas.cz

Sídlo společnosti

Roketská 786/21, 751 02 Troubky

IČ: 25357972

Spisová značka: oddíl B, vložka 1340 vedená u Krajského soudu v Ostravě

Neváhejte nás kontaktovat

 

Výroba krmiv

Středisko výroby krmiv vyrábí krmné směsi pro vlastní chov mléčného holštýnského skotu. Zaměřuje se zejména na speciální výrobu krmiv individuálně pro větší chovy.

 • Speciální krmiva Th Program výživy koní s EMAC, který obsahuje 13 druhů krmiv pro všechny druhy a kategorie koní. Jedinečné složení každého krmiva dává chovatelům, trenérům, jezdcům možnost výrazně pozitivně ovlivnit kondici koní, osvalení, aktivitu, zdravotní stav, reprezentativnost koní při srovnatelných nebo nižších nákladech na krmný den. V průměru se cena 1 krmného dne pohybuje od 0,5 EUR udržovací režim, okolo 1 EUR u lehké až střední práce, pro špičkové dostihové koně je nejdraží krmný den až 1,8 EUR. Th krmiva pro koně mají výbornou chutnost, vysokou stravitelnost a během 3 měsíců Vám dokáží svou práci.
 • Krmiva pro zoologické zahrady vychází ze specifických potřeb jednotlivých kategorií. Zejména pro býložravce, přežvýkavce, lichokopytníky, divokou lesní zvěř jsou určeny speciální druhy krmiv Th Zoo A, Th Zoo B, Th Zoo C, Th lichokopytníci, Th Sobi, Th Losi, Th Lesní zvěř, Th Sloni.
 • Krmiva pro drůbež jsou rozdělena a sestavena podle dostupnosti k vlastní obilovinám odběratelů, jako kompletní, nebo doplňková s přimícháním vlastních obilovin. Každý si tak může vybrat podle svých možností optimální krmivo pro své zvířata. Drobnochovatelé uvítali doplňková krmiva pro nosnice a králíky balené v 25 a 10 kg balení.
 • Krmiva pro skot se vyrábí tzv. na míru jednotlivým podnikům a velkoodběratelům, aby optimálně doplnily krmné dávky, umožnily dávkovat doplňkové látky (močovina, propionát vápenatý, atd.), a také zjednodušily proces výroby krmiv a ušetřily čas zootechniků. Obsahují doplňkové látky, které se nemohou míchat nebo zkrmovat na přímo v družstevních míchárnách s aktivními látkami relativně s nízkým denním dávkování na dohodnutém nosiči.
 • Krmiva pro prasata jsou zejména doplňková, která po přidání obilovin v určitém poměru vytvoří kompletní krmivo. Pro velké výkrmce prasat se vyrábí doplňková krmiva Th BV 1 a Th BV 2 s možností plynulých výkrmových křivek.
 • Krmiva pro hlodavce, drobnochovatele králíků, činčil, laboratorních myší a potkanů, jsou vytvořené speciální krmiva

Objednávky Po – Pá: 6:30 – 14:00 hod
krmiva@renofarmy.cz 770 123 894

Ing. Alena Pechová – vedoucí výroby 770 177 900


Nakupte krmiva pro koně online v našem eshopu   Prohlédněte si katalogy krmiv

 


 

Rostlinná a živočišná výroba

Rostlinná výroba je provozována na 1638 ha orné půdy ve střediscích Troubky a Dolní Újezd. Hlavní zaměření je na produkci potravinářské pšenice, sladovnického ječmene a osiva obilovin, řepky. Mezi další pěstované plodiny patří kukuřice na siláž pro dojnice a bioplynovou stanici, kukuřice na zrno. Z víceletých pícnin na orné půdě se pěstuje vojtěška setá na produkci objemných krmiv pro mléčnou farmu dojnic. Středisko disponuje vlastní technikou pro většinu polních prací a zajištění provozu bioplynové stanice.

Středisko živočišné výroby se zaměřuje na chov skotu prostý IBR, výrobu mléka s vlastní reprodukcí. V současné době je v chovu zařazeno 330 ks dojnic. Krmné dávky jsou postaveny z objemných krmiv na kukuřičné siláži, vojtěškové senáži.

 


 

Dílny

MĚŘENÍ EMISÍ

Provádíme měření emisí dle níže uvedených platných certifikátů a osvědčení. Před příjezdem doporučujeme telefonicky objednat termín prohlídky Vašeho vozidla.

Firma MOTOR expert s.r.o., pověřená Ministerstvem dopravy a spojů České republiky, č.j. 3684/02-150 k provozování školicího zařízení pro diagnostiku a opravy emisních systémů motorových vozidel udělila: Troubecké hospodářské a.s., pověřenému pracovníku Tomáši Kristinkovi.

CERTIFIKÁT – DIAGNOSTIKA A OPRAVY EMISNÍCH SYSTÉMŮ MOTOTROVÝCH VOZIDEL pro:

 • Řízené emisní systémy zážehových motorů ZŘ1
 • Řízené emisní systémy zážehových motorů ZŘ2
 • Řízené emisní systémy vznětových motorů: VŘ

OSVĚDČENÍ – DIAGNOSTIKA A OPRAVY EMISNÍCH SYSTÉMŮ MOTOTROVÝCH VOZIDEL

 • ZÁŽEHOVÝCH pro skupinu značek: Škoda, VW, Audi, Seat Ford, Renault, Peugeot, Citroen, Opel, BMW, Lancia, Alfa Romeo, Fiat, Volvo, Mercedes-Benz, Rover, Saab, Toyota, Nisan, Mitsubishi, Honda, Mazda, Hyundai, Kia, Suzuki, Subaru, Daewoo
 • VZNĚTOVÝCH pro skupinu značek:Škoda, VW, Audi, Seat Ford, Renault, Peugeot, Citroen, Opel, BMW, Lancia, Alfa Romeo, Fiat, Volvo, Mercedes-Benz, Rover, Saab, Toyota, Nisan, Mitsubishi, Honda, Mazda, Hyundai, Kia, Suzuki, Subaru, Daewoo

OSVĚDČENÍ pro Neřízené emisní systémy zážehových motorů: VN 

OPRAVY TRAKTORŮ ZETOR

Pracovní doba střediska dílen Po-Pá 7.00 – 14.00 hod.

 


Jídelna

 

Zajišťuje stravování pro zaměstnance, širokou veřejnost i pro zaměstnance několika firem z okolí.

Nabízíme:

 • polévku a hlavní jídlo
 • rozvoz obědů přímo k zákazníkovi
 • možnost pořádání svateb, rodinných oslav a jiných společenských akcí v naší jídelně
 • zabijačkové speciality
 • 2 x týdně prodej čerstvých knedlí
 • zákazníky velmi oblíbené masové rolády (vepřové, kuřecí) na objednávku.

Telefon kuchyně: 770 123 888

AKTUÁLNÍ JÍDELNÍ LÍSTEK