Th Hříbata odchov

445  s DPH

Pytel 25 kg

Doplňková krmná směs určená k doplnění výživy rostoucích hříbat a všech mladých koní až do 2 let věku. Krmivo obsahuje všechny potřebné živiny, které zabezpečí optimální růst a vývin kostry, svaloviny a ostatních orgánů.

Složení: ječmen setý, vojtěškové úsušky, sójový extrahovaný šrot NON GMO, pšenice, pšeničné otruby, kukuřice, Easylin 100/30 (extrudované lněné semeno, řepkový extrahovaný a extrudovaný šrot), premix, melasa řepná, ostropestřecový olej, hydrogen fosforečnan vápenatý, L-lysin, uhličitan vápenatý Acid Buf (zvápenatělé chaluhy lithotamnone), Progut Rumen (hydrolyzované pivovarské kvasnice).

Krmný návod: V období růstu zabezpečte rovnoměrný příjem granulí pravidelně v malém množství po celou dobu odchovu. Zkrmuje se granulované s přikrmováním dalších obilovin (oves) v denní dávce dle kondice, stáří a živé hmotnosti hříběte. Krmnou dávku doplňte senem ad libitum 2 – 6 kg, nebo pastvou. Zkrmujte při dostatku nezávadné pitné vody a dostupnosti ke kusové krmné soli neobohacené o mikroprvky a vitamíny.

 

Dávkování:

Věk hříběte (měsíce)

9

12

15

18

Th Hříbata odchov (kg)

0,8

1,0

1,1

1,2

Oves  / ječmen (kg)

1,0

1,3

1,5

1,8

 

 

Další informace

Hmotnost 25 kg